Dieta w chorobie Parkinsona

W trosce o naszych pacjentów stworzyliśmy pierwszy w Polsce program żywieniowy w chorobie Parkinsona. Został on opracowany na bazie wieloletniego doświadczenia naszych lekarzy specjalizujących się w leczeniu pacjentów z chorobą Parkinsona i dietetyków.

dieta-logo

[sc:ramka text=”Program ‚Dieta w chorobie Parkinsona’:

  • opiera się na indywidualnie opracowanym planie żywieniowym, którego celem jest polepszenie skuteczności leczenia choroby Parkinsona,
  • jest dostosowany do etapu choroby i towarzyszących jej objawów, takich jak zaparcia czy spadek/wzrost wagi,
  • jest szczególnie polecany dla osób ze źle kontrolowaną chorobą Parkinsona, nie doświadczających pozytywnych efektów leczenia,
  • został stworzony z wykorzystaniem największych osiągnięć medycyny konwencjonalnej i naturalnej.

„]

Uniwersalne diety nie są skuteczne w tym schorzeniu, co więcej – źle dobrana dieta pogarsza stan pacjenta i nasila objawy choroby. Nie ma dwóch pacjentów chorujących w ten sam sposób, dlatego zarówno leki jak i sposób żywienia, muszą być opracowywane indywidualnie i z wielką starannością.

Informacji o programie „Dieta w chorobie Parkinsona” udziela rejestracja Neuro-Care pod numerami telefonów: 539 333 444 (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00). Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde pytanie.