• 6
  • Lip
  • 0
no image

Badamy pamięć w ramach akcji FIT&health SILESIA w Silesia City Center!

Dni Serca i Rozumu w Silesia City Center 11-12 lipca 2015

pamietaj_opamieci_999Już 11 i 12 lipca w Silesia City Center będzie można  bezpłatnie skonsultować się z kardiologami, lekarzami rodzinnymi i neurologami, a także wykonać badania m.in. pomiar cukru i ciśnienia. Wszystko w ramach organizowanych przez SCC „Dni serca i rozumu”, czyli  drugiej odsłony akcji profilaktycznej Fit&Health Silesia.

Na co możemy liczyć wybierając się na „Dni Serca i Rozumu”? W sobotę i niedzielę w godz. od 10 do 19 na wszystkich stoiskach będzie można wykonać bezpłatne badania. W wybranych godzinach będą tam natomiast dyżurować lekarze. Na wizyty nie trzeba się wcześniej umawiać.

Oprócz tego przez cały weekend będzie można także zobaczyć, jakie ćwiczenia są zalecane osobom z chorobami serca i nadciśnieniem. Porad udzielać będą trenerzy Pure Jatomi. Dietetycy studia fitness będą udzielali także porad dotyczących zasad żywienia u osób m.in. z cukrzycą, nadwagą czy miażdżycą.

O część konsultacji poświęconą pamięci zadbamy my – klinika Neuro-Care. W ramach akcji edukacyjnej „Pamiętaj o pamięci” na naszym stosiku będzie można m.in. poddać się testom pamięci dla osób młodych, w średnim wieku i seniorów, a także skonsultować się z neurologami i neuropsychologiem. Lekarze neurolodzy udzielać będą także porad związanych z diagnostyką i leczeniem takich schorzeń jak zaburzenia pamięci, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera czy stwardnienie rozsiane.

Zostaw komentarz