O nas

Zdjęcie_GrupoweNeuro-Care jest prywatną jednostką, specjalizującą się w kompleksowym leczeniu chorób neurologicznych. Szczególną troską otaczamy pacjentów chorujących na stwardnienie rozsiane, z zaburzeniami pamięci, w wieku podeszłym i ograniczeniem funkcji narządu ruchu w przebiegu choroby Parkinsona.

W Neuro-Care zajmujemy się diagnozą i leczeniem chorób neurologicznych.

Stworzyliśmy zintegrowany system opieki nad chorymi z SM. W Centrum Leczenia Stwardnienia Rozsianego diagnozujemy i leczymy chorobę (w tym rzuty). Na pacjentów czeka zespół specjalistów z zakresu neurologii, psychologii oraz terapii zaburzeń mowy.
Dla osób z problemami z pamięcią otworzyliśmy Centrum Leczenia Choroby Alzheimera i Parkinsona. Diagnostykę tych poważnych schorzeń proponujemy przeprowadzać w ramach naszej Kliniki Jednego Dnia. Leczeniem zajmuje się zespół specjalistów w dziedzinie neurologii, psychiatrii, psychologii, neurochirurgii i neurologopedii. W ramach Centrum działa także poradnia stereotaksji gdzie kwalifikujemy chorych do zabiegów neurochirurgicznych głębokiej stymulacji mózgu DBS i prowadzimy chorych po zabiegu (ustalanie parametrów stymulacji i leków).

[sc:ramkacenterwysokosc text=”Naszą zasadą jest indywidualizacja leczenia, polegająca na doborze skutecznej terapii przeznaczonej dla konkretnego pacjenta.” ]

W naszym ośrodku oferujemy również fachową pomoc w przypadkach bólów i zawrotów głowy, zaburzeń snu, padaczki, stanów po udarach mózgu lub urazach głowy, a także schorzeń kręgosłupa. Oprócz tego udzielamy konsultacji w przebiegu wielu chorób neurologicznych o charakterze przewlekłym, takich jak np. zespół niespokojnych nóg. Działają u nas specjalistyczne poradnie: bólów głowy, padaczki, bólów kręgosłupa oraz neurologiczna .

[sc:ramka text=”

Neuro-Care to:

  • Kompetentny i przyjazny zespół lekarzy i pielęgniarek zajmujący się chorobami neurologicznymi.
  • Leczenie według najnowocześniejszych standardów.
  • Diagnostyka – wykonujemy szeroki panel badań diagnostycznych przydatnych w neurologii.
  • Klinika Jednego Dnia – przeprowadzamy komplet badań* i konsultacji w trakcie jednorazowego pobytu pacjenta w naszym ośrodku.
  • Leczenie zaostrzeń chorób – doraźna pomoc w rzutach stwardnienia rozsianego, bólach głowy.
  • Prace naukowe publikowane przez naszych specjalistów w literaturze fachowej.
  • Badania kliniczne – posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu innowacyjnymi produktami leczniczymi. Nasi chorzy mogą podjąć terapię nowoczesnymi lekami, tak jak pacjenci w Europie i USA.

„]

* Diagnostyczne badania obrazowe takie jak rezonans magnetyczny (MRI, angioMR), tomografia komputerowa (TK, angioTK) oraz badanie rentgenowskie (RTG) wykonywane są we współpracujących z nami placówkach, zlokalizowanych w niedalekiej odległości od Neuro-Care.